הצהרת פרטיות ותנאי שימוש

ברוכים הבאים לאתר "רוקמת חלומות" של אורלי אלקלעי

האתר "רוקמת חלומות" של אורלי אלקלעי מנוהל על ידי אורלי אלקלעי ונמצא בבעלותה.

בעצם גלישתכם באתר זה הנכם מסכימים למדיניות הפרטיות ותנאי השימוש באתר "רוקמת חלומות".

הצהרת פרטיות ותנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, והם מתייחסים לשני המינים.

 

  1. האתר רוקמת חלומות כולל תוכן בנושאים טיולים, הורות ולייף סטייל ותכנים נוספים הקשורים לתחומי העניין של בעלת האתר וכן קטגוריה העוסקת בשיווק דיגיטלי לעסקים. קטגוריית הטיולים כוללת תוכן אודות טיולים בארץ ובחו"ל.
  2. המידע המופיע באתר נכתב מתוך כוונה לשתף ולסייע ומוגש כשרות לציבור על בסיס החוויה האישית של בעלת האתר בלבד. אין בכך משום לקיחת אחריות בשום צורה על השימוש שנעשה במידע. כל המידע המופיע באתר מבוסס על חוויה אישית ואין בו המלצה, ואין לי או למי מטעמי או לאתר אחריות לכל נזק, מכל סוג – ישיר או עקיף, שעלול להיגרם למשתמש או לצד שלישי המתבסס על התכנים באתר.בעלת האתר ממליצה לבדוק את המידע באופן עצמאי לפני השימוש בו.

אורלי אלקלעי (בעלת האתר) לא תהיה מחויבת לפצות את המשתמש בגין כל נזק או הפסד שאירע לו כתוצאה מהשימוש באתר. המשתמש מוותר על כל טענה או תביעה כלפי האתר ובעליו הנובעת משימוש בתוכן האתר או הסתמכות עליו.

  1. באתר זה ניתן להירשם למערכת דיוור בחלק של הבלוג ובחלק העסקי בנושא שיווק דיגיטלי.

 לא ייעשה כל שימוש בכתובות הדואר האלקטרוני הנאספות דרך אתר רוקמת חלומות של אורלי אלקלעי למעט שליחת דיוור מטעם האתר.

ההרשמה למערכת הדיוור נעשית באופן עצמאי על ידי הגולש ( שליחת הדיוור וצבירת מאגר רשומות הדואר האלקטרוני נעשים באמצעות מערכת מיילצ'ימפ) ניתן להסיר את כתובת המייל מרשימת התפוצה בלחיצה על כפתור ההסרה שבתחתית תוכן הדיוור שנשלח. הנרשם למערכת הדיוור מסכים לקבל דיוור מבעל האתר ומאשר שימוש בפרטיו לצורך קבלת מידע שיווקי.

  1. כל זכויות הקניין הרוחני באתר רוקמת חלומות הינן רכושו הבלעדי של האתר. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מאתר זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם בעלת האתר.
  2. גלישה באתר משמעותה הסכמה להופעתן של תקלות אשר עלולות להפריע לאופן השימוש השוטף באתר. בעלת האתר אינה לוקחת אחריות על אי-הופעתו של האתר, תקלות באתר, ואופן שימוש לקוי המוביל לחוויית משתמש ירודה.

6.אתר זה עשוי להכיל לינקים המובילים לאתרים אחרים. לעתים הלינקים שיובילו לאתרים אחרים הם גם בעלי אופי פרסומי-שיווקי. אין אתר זה נושא באחריות לגבי אופי התכנים המופיעים באתרים השיווקיים המפורסמים בו ו/או להתאמתם לצרכי הגולש. כל שימוש במידע מאתרים אלו נעשה באחריות הגולש בלבד.

  1. הדין החל על הצהרת פרטיות ותנאי שימוש אלו הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט לכל עניין ומחלוקת נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל-אביב בלבד.
דילוג לתוכן